30 dňová výzva pre blog

Zapájať sa do nových výziev je moje moja špecialita. Už v januári som sa rozhodla, že rok 2017 bude pre mňa rokom zmien. Chcela som toho veľa zmeniť – schudnúť, začať sa venovať zdravému životnému štýlu, viac sa hýbať a byť aktívnejšia a pracovať oveľa viac na blogu, ktorý je mojou najväčšou záľubou. Na svojom blogu môžem vyjadrovať svoj postoj ohľadom módy, môžem písať o svojom stravovaní a nových nápadoch. Vďaka nemu mám možnosť stretnúť zaujímavých ľudí a byť súčasťou inšpiratívnych projektov. Už veľmi dlho naň nemám čas. Nie je to tým, že sa extrémne venujem škole, pretože zorganizovať si čas naozaj viem. Myslím, že je to skôr tým, že leniviem. Extrémne veľa času trávim na sociánych sieťach a premárnený čas beriem ako veľmi dlhé oddychovanie. A to by som veľmi rada zmenila. Musela som počkať sedem mesiacov, aby som sa naplno pustila do svojich novoročných predsavzatí. Ako prvé som schudla a zvykla si na zdravý životný štýl. Teraz je na rade blog.

Je všeobecne známym faktom, že na vytvorenie nového zvyku je treba opakovať danú činnosť každý deň aspoň 21 dní. Rovnako som postupovala pri zdravej strave aj pravidelnom pohybe, tak prečo by to rovnako nemohlo fungovať aj s kreativitou.

Dá sa moja myseľ naprogramovať tak, aby každý deň prichádzala s novými nápadmi na články? Môj záber aktivít nie je malý – zaujímam sa o módu, zdravé stravovanie, rozumné cvičenie a veľmi rada varím. Zbožňujem túlanie sa po horách okolo domu, ale cudzie mi nie sú ani úzke uličky Prahy. Tak čím to je, že niekedy sa zmôžem len na pár príspevkov počas mesiaca?

Možno je to tým, že priveľa času trávim prezeraním facebooku. Stala som sa závislá na pozeraní rôznych tutoriálov, čítaní horoskopov (nevedela som, že podľa indiánskeho horoskopu som znamenie medveďa!) a prechádzaní tých istých obrázkov stále dookola. Priznám sa, že priznania tínedžerov ma vedia rozosmiať a v duchu ubezpečujem samú seba, že ja som taká nikdy nebola. Aspoň dúfam!

Na 30 dňovú blogovú výzvu sa veľmi teším a tiež dúfam, že sa mi podarí obohatiť blog o 30 zaujímavých článkov, ktoré sa vám budú páčiť. Teším sa aj na nové tipy, ktoré som vďaka knižke objavila a môžete si byť istý, že sa o recenziu knihy Blog za milión podelím aj na blogu.

Zdroj obrázkov: Pinterest

4 názory na “30 dňová výzva pre blog

  1. Michelle

    Těším se na tvoje nové články a doufám, že ti to vyjde ale hlavně, že tě to bude bavit :). Nemá cenu se do psaní tlačit, když prostě nemá člověk náladu 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.