CelluBlue

A je tu ďalší týždeň, ktorý ťahám praktiká a musím sa priznať, že už mi to pekne lezie na mozog. Mám spočítané koľko minút (niekedy aj koľko sekúnd) musím prežiť v triede. Utešujem sa tým, že už len párkrát a bude koniec. Desí ma ale, že bude aj koniec semestra a čakajú ma skúšky, výber bakalárskej práce a čo je horšie, aj jej písanie.

Dnes som sa ale nechcela sťažovať, ale ukázať vám novinku, ktorú som objavila pred niekoľkými mesiacmi a obľúbila som si ju. Dokonca sa zapáčila aj mojej mamine. Volá sa CelluBlue, ale doma to nenazveme inak ako cucátko!

Každú druhú z nás trápi pomarančová koža na zadočku či stehnách a vačšina svoj boj nevzdáva a bojuje do posledného dychu. Krémy, gély, sprcháče. Všetko len preto, aby sme sa v lete mohli ukázať v najkrajších bikinách či extra krátkej sukni. Áno, to by sa mi páčilo, ale pomarančovej koži sa u mňa páči. Až priveľmi.

Kozmetika je fajn, ale priznajme si – aj tá najlepšia vychytávka časom omrzí. Vôňa sprchového gélu ma omrzela a posledný gél proti celulitíde mi ofarbil pyžamo – moje obľúbené pyžamo. Na zbláznenie. Po minulej plavkovej sezóne som objavila CelluBlue – malé modré cucátko na celulitídu.

Zdroj: https://intl.cellublue.com/en/

Funguje na princípe masáže – v sprche pricucnete a krúživými pohybmi masírujete kritické partie. Po dlhom dni je to naozaj príjemná masáž. V brožúrke pre bojovníkov s celulitídou radia natrieť pokožku olejom, pretože cucátko sa naozaj poriadne prichytí (prvý týždeň sa mi podarilo narobiť si aj modriny, takže som skončila s pekne fľakatými nohami, ale potom som dala na radu brožúrky a olej som skutočne použila). Časom som detský olej vymenila za sprchový gél, ktorý mi poslúžil rovnako dobre (ak nie ešte lepšie, pretože šetrí môj čas). Cucátko sa perfektne kĺže po pokožke a skvelo masíruje.

Zdroj: https://intl.cellublue.com/en/

Výsledky používania CelluBlue sa u mňa dostavili približne po mesiaci (možno aj skôr, ale musela som počkať, kým mi zmiznú modriny, ktoré som si narobila vďaka nepoužívaniu oleja – jednoducho príliš tlačím na pílu). Pokožka bola hladšia a pomarančová koža sa pomaly strácala . A ja môžem konštatovať, že som bola spokojná. Je pravda, že používanie sa mi zo začiatku zdalo zložité, ale chcelo to len cvik a potom to už bolo skutočne jednoduché. Rozhodne to za stratu pomarančovej kože stálo.

Vychytávku si obľúbila aj moja mamina a ja ju môžem odporúčiť každému, kto už má tak trocha dosť kozmetiky a stáleho hľadania produktov, ktoré zaberajú. CelluBlue potrebuje len 5 minút v sprche každý deň, aby dal zbohom celulitíde.

CelluBlue používam ďalej z jedného dôvodu – baví ma. Navyše je balený v krásnom vrecúšku, ktoré je mimoriadne praktické na cesty (a ja cestujem často). No nemiluj ho!

3 thoughts on “CelluBlue

  1. Sova

    Zatím mě pomeranč na nohách netrápí, ale co není, může být, takže děkuji za tip. 😀 Každopádně … u výběru bakalářky: hlavně zvolit dobrého VEDOUCÍHO práce … zjistila jsem, že to udělá víc, než samotné téma a já naštěstí měla vedoucího dobrého, který se mi věnoval od začátku do konce. 🙂

  2. Alžbetka

    Tak teda, o tom počujem prvýkrát – väčšinou všade vidím len tie spomínané krémy, gély, oleje… Mňa až tak veľmi zatiaľ celulitída netrápi, ale tiež nemám najpevnejšiu pokožku a rada si tiež doprajem aj rôzne dobroty. No donútiť sa cvičiť, to už je ťažšie. Každopádne, držím palce na skúškach a pri výbere (a písaní) bakalárky. 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.