CUCU od 2SIS

Milujem koláčiky – veď kto by ich mohol nemať rád? Dnes mi na stole pristáli dve nádherne makarónky, ktoré prekrásne voňajú, nádherne vyzerajú a sú celé na zjedenie. Nemusím sa báť o svoju líniu, pretože zrovna tieto dve sú prekrásne balené balzamy na pery od novej slovenskej značky prírodnej kozmetiky 2SIS. Zamilovala som sa do nich na prvý pohľad a vedela som, že k najbližšej objednávke z blueberryhill.cz si určite nejaký prihodím. Moja voľba padla na Jahodu a Malinu.


Balzamy sú balené v krásnych farebných obaloch, ktoré niečo vydržia a majú ideálnu veľkosť. Každý váži 7 g, čo je pre mňa ideálne. Balenie sa zacvakáva a preto sa nemusíte báť, že by sa vám balzam v kabelke či školskej taške otvoril a narobil spúšť.

Zloženie:

Cera Alba – Včelí vosk

Cocos Nucifera – Kokosový olej

Butyrospermum Parkii – Bambucké maslo

Fragaria Vesca – Výťažok z jahôd

Rubus Idaeus – Výťažok z malín

Mica – Prírodné farbivo, ktoré sa získava zo sľudy

Kaolin – Prírodný detoxikačný prostriedok, ktorý regeneruje a revitalizuje pokožku

Zloženie balzamu ma veľmi potešilo – vždy sa teším, keď presne viem, čo produkt obsahuje hneď po prečítaní zloženia a nemusím to vyhľadávať na internete. Obsahuje prírodné súroviny a je bez umelých farbív a konzervantov. Mám citlivú pleť, ktorá sa veľmi ľahko podráždi, ale balzam u mňa nevyvolal žiadne začervenanie ani podráždenie.

Balzam má jemne ružovú farbu, tuhú konzistenciu a vôňou mi pripomína cukríky. Nanáša sa veľmi jednoducho, zatiaľ ho nemusím aplikovať prstom. Pery zanecháva jemné, vyživené a hydratované. Môžem konštatovať, že na chladné a veterné počasie to bude výborný pomocník v starostlivosti o pery.

Ak sa vám balzam zapáčil objednáte ho na internetovom obchode blueberryhill.cz, alebo môžete skúsiť šťastie a zasúťažiť si o jeden na mojej facebookovej stránke KatkaInk.

4 thoughts on “CUCU od 2SIS

  1. Alžbetka

    Tie sú rozkošné. Ja už dlhšie hľadám nejaký balzam, ktorý by mi na 100% vyhovoval. Hlavne teraz, keď som sa rozhodla postupne prestať používať testovanú kozmetiku na zvieratách a prejsť na prírodnejšiu, a samozrejme, netestovanú. Ešte dávnejšie som vyskúšala aj eos či babylips, no ani jeden z nich ma až tak neuchvátil.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.