Koniec týždňa

Celé štyri týždne tretieho ročníka vysokej školy sú jeden nekončiaci Kolotoč povinností. Pripraviť si podklady na každú kapitolu bakalárky a hodiť ich do citačného programu, ktorý častejšie hnevá ako poslúcha a povedať o ňom, že funguje ako švajčiarske hodinky by bola bohapustá lož. Ďalšie povinnosti do školy a nekonečný kolotoč prípravy článkov na semináre katedry.

Celkom sa teším, že zajtra cestujem domov. Dnešné balenie prebehlo v poriadku a celkom ma zaráža, že môj kufor je okrem darčekov domov prázdny. Stále mám pocit, že som musela určite niečo zabudnúť. Na to prídem buď zajtra vo vlaku alebo až doma – ale aj tak verím, že mám všetko a nebudem zajtra pojašene stresovať.

Tak ma dnes napadlo, že rubrika o bezlepkovom varení na mojom blogu trochu stagnuje a chcelo by ju jemne vylepšiť a doplniť. Nie je to tým, že by som nemala žiadne nové receoty – po prechode na nové stravovanie sa toho celkom dosť nahromadilo, ale akosi nikdy nemám odvahu fotiť a písať o jedle. Myslím, že v tom by som sa mala polepšiť.

Rovnako ako by som chcela prinášať oveľa viac svojich nových tipov ohľadom stravovania. Po prejdení na nový typ stravovania som nielen stratila kilá, ktoré mi uberali na sebavedomí a pochytila som nové stravovacie návyky – napríklad ako nahradiť nezdravé mňamky zdravými potravinami. Takže aké je dnešné predsavzatie? Priniesť v nových článoch viac zdravia a viac inšpirácií na lepšie bezlepkové stravovanie.

Zdroj fotiek: Pinterest

4 názory na “Koniec týždňa

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.