Moje skúsenosti s Donna Hair

Som tvrdohlavá osoba a často si neviem priznať svoju chybu – je to jedna z mojich najhorších vlastností. Radšej by som si dobrovoľne zahryzla do zadku, ako priznať, že to, čo robím, nerobím dobre. Približne mesiac po tom ako som sa dala ostrihať som presviedčala celé okolie, že to tak má byť, je to štýlové a len oni tomu naozaj nerozumejú. Ale ako to už býva u mňa zvykom, po čase sa mi v hlave rozsvietila žiarovka a ja som si uvedomila, že takto mi to naozaj nepristane a vyzerám ako napol ošklbané kura. Na závažné rozhodnutia však už bolo neskoro. Čo sa dalo robiť? Na predĺženie vlasov nie sú moje vlasy vhodnými kandidátmi – sú priliš jemné, ľahko sa lámu a umelé vlasy by ich mohli vytrhať aj s korienkami. Ostávalo mi len čakať, ale ja tak veľmi neznášam nečinnosť. Pustila som sa do hľadania na internete a objavila som tablety Donna Hair.

Nečakala som instatný zázrak, keď som ich kupovala. Vedela som, že moje vlasy extrémne rýchlo vďaka nim neporastú, ale keď som už spravila chybu, chcela som aspoň dopriať vlasom potrebné vitamíny na rast. Objednala som si tablety Donna Hair Forte. Je to 3-mesačná intenzívna starostlivosť o vlasy. Cena balenia je okolo 23 eur a k baleniu som dostala aj malý darček v podobe náušníc, ktoré sa mi páčia a nosím ich veľmi rada.

Zdroj: http://parfemy.sme.sk/

Tabletky sú naozaj zlé. Obrovské a zanechávajú v ústach nepríjemnú pachuť – bolo to však niečo, s čím som automaticky rátala. Tabletky som užívala každé ráno po dobu troch mesiacov. V príbalovom letáku som si prečítala, že tablety Donna Hair obsahujú aminokyseliny potrebné pre rast a krásny vzhľad vlasov. Obsahujú tiež vitamíny a minerály ako biotín a zinok, ktoré pomáhajú pri vypadávaní vlasov. Extrakt zo žihľavy dvojdomej zas podporuje tvorbu keratínu, hlavného stavebného prvku vlasov.

Prvý mesiac sa nedialo absolútne nič, všimla som si len, že mám trošku pevnejšie nechty, o trochu menej mi padajú vlasy a moja pleť je žiarivejšia. Žiadne veľké zmeny v podobe hustých a pevných vlasov sa neudiali. Moje vlasy (aspoň to, čo z nich po brutálnom strihaní ostalo) stále ochabnuto viseli a nič sa s nimi nedalo robiť.

Druhý mesiac som si už začala všímať výraznejšie zmeny. Vlasy začali o trochu rýchlejšie rásť, mali výraznejšiu farbu a každý večer som už nenachádzala na umývadle množstvo vlasov, ktoré mi vypadali. Vlasy boli o poznanie jemnejšie, oveľa menej sa lámali a vypadávali. S výsledkom za druhý mesiac som bola spokojná a odporúčila som tablety aj svojej mamine, ktorá má rovnaký problém s vlasmi ako ja (po niekom som to predsa zdediť musela, že áno?).

Tretí mesiac som mohla pozorovať najvýraznejšiu zmenu. Vlasy počas tých troch mesiacov narástli o 4 cm a na mojej hlave sa už vôbec neobjavujú prázdne, vypadané miesta. Vlasy sú o poznanie pevnejšie, takmer nepadajú. Zmeny som si všimla aj na svojich nechtoch a pleti. Nechty mám pevné, nelámu sa a ani neštiepia – konečne ich môžem lakovať bez toho, aby som mala obavy, že ich zničím. Pokožka je žiarivejšia, má menej nedokonalostí (môže to byť spôsobené novou čistiacou radou, ktorú som začala používať, ale osobne si myslím, že za to môže kombinácia oboch faktorov).

S výživovým doplnom Donna Hair som bola spokojná. Nečakala som instatný zázrak, ale podľa môjho názoru splnil, čo sľuboval. Vlasy mi padajú veľmi málo, sú pevnejšie, menej sa lámu a sú hustejšie. Vedela som, že ani vďaka tomuto výrobku nenaratú 6 cm za mesiac, ale som spokojná, že narástli aspoň o 4 cm za tri mesiace. Mám vďaka nim pevnejšie nechty a žiarivejšiu pleť. Cena 3-mesačnej kúry sa pohybuje okolo 23 eur.

6 názorov na “Moje skúsenosti s Donna Hair

 1. Joina

  Tak o tomto slyším poprvé. Je sice pravda, že vlasy jsou skvělé, ale nějak cpat do sebe nějaké pilulky, nevím nevím.
  Jako mladší jsem mývala dlouhé husté vlasy a příjde mi čím více starnu, slábnou mi a objem je menší.

  1. KatkaInk Autor

   Povedala som si, že tri mesiace vydržím. Navyše sú na prírodnej báze, takže som to brala ako prírodný výživový doplnok. 🙂

 2. Pavla Kopuletá

  Také jsem tabletky dříve brala, ale žádnou větší změnu jsem nezaznamenala. Koupila jsem je v domnění, že by mi mohly pomoci s vypadáváním vlasů. Možná rostly trochu rychleji, ale vypadávání nezastavily. Znovu už jsem si je pak nekoupila…

 3. Siren

  Nad týmhle výrobkem už docela dlouho přemýšlím. Měla jsem hodně krátké vlasy, jedna strana hlavy dokonce asi tak 4cm. Nechávám si je ted narůst a už jsou po lopatky asi tak po 2 letech mě to narostlo. Možná to tedy zkusím a pořídím si :). Jinak vlasy nežehlím, nefénuji jen občas nabarvím a ted už několik měsíců ani to ne.

 4. Jana

  donnahair vitaminy ako vy pisete velmi pomohli aj mne, prvy mesiac nic moc ale naozaj cim dlhsie som uzivala tym sa mi zlepsovala kvalita vlasov a po douzivani som mala vlasy uzasne, huste, leskle a krasne, uzivam ich preto kazdy rok po dobu troch mesiacov

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.