Už sa to blíži!

Konečne som našla správny smer v robení protkolov a pomaly sa blížim ku zdarnému koncu – konečne, už som si myslela, že sa z toho nikdy nevyhrabem. S nástupom decembra ma už chytá vianočná nálada (nechápem, ako si mobilní operátori môžu myslieť, že by sa niekto cítil vianočne v októbri) a dnes som dokončila nákup vianočných darčekov – ja viem, že je to celkom skoro, ale rada mám veci pod kontrolou. Navyše, úplne mi stačil dav ľudí v nákupnom centre Arkady dnes poobede, nepotrebujem čakať ešte týždeň, kým ich bude viac.

christmas-card-1872808_1920Pre mňa je vždy kľúčové sledovať mojich blízkych aspoň dva mesiace pred Vianocami a podľa toho zostaviť zoznam vianočných prianí – je to trochu práca pre tajného agenta a najmä teraz, keď od svojich blízkych bývam viac ako 400 km a vidím ich raz za mesiac. Správny tajný agent však vždy vie, čo kúpiť. Po zostavení zoznamu prichádza na rad rola Ježiška, ktorý musí obehať obchody a splniť priania. A niekedy si tajný agent nájde niečo aj pre seba – napríklad vianočné náušnice sobíky so svetelnými efektami (Filip sa zľakol, že ich plánujem nosiť počas celého roka).

15310573_1340058962692642_1426294154_n

Určite všetci dobre poznáte ten pocit, keď máte silnú túžbu obdarovať aj toho, koho milujete úprimne a hlboko – seba. Mňa to pochytilo nedávno a obdarovala som sa Fitness diárom.

nafb-sk

Zdroj: fitnessdiar.sk

Diár som si obľúbila už minulý rok – v tvrdej väzbe a v rozmeroch akurát do kabelky skrýva skvelého sprievodcu rokom 2017, na konci ktorého bude lepšia postava a skvelé stravovacie návyky. Diár vyšiel v českom aj slovenskom jazyku a ukrýva skvelé recepty, plánovače cvičenia, mesačné výzvy a úplne všetko, čo od papierového trénera očakávate.

Pre mňa je fitness diár najmä denníkom, do ktorého môžem zaznamenať svoje pokroky v cvičení, motivovať sa a tak trošku sa aj vďaka plánovačom k samotnému cvičeniu dokopať. Možno to bude skvelý vianočný darček aj pre vás alebo pre vašich blízkych.

cookie-1864704_1920

U nás sú Vianoce najmä o tom, že sme konečne spolu a môžeme si vychutnať babkine vyváranie (nie zrovna najzdravšie,ale zatiaľ sa pri pečenej kačke nikto nesťažoval). A hoci som pred vysokou školou nikdy nepatrila medzi vianočné typy, teraz sa na ne teším. Teším sa ako na chvíľku vypnem a konečne uvidím svojich rodičov a starých rodičov na dlhšie ako dva dni.

_DSC3104

Čo zvyknem kupovať na Vianoce najčastejšie? Knižky a kozmetiku – a k tomu plním tajné priania. Hoci po celý rok sa snažím stravovať zdravo a racionálne, na Vianoce vypúšťam paru a plne sa poddávam babkinej kuchyni (kto by predsa odolal babkinej kačke s kyslou kapustou) a potom sa bez výčitiek zvážim, pomeriam, zapíšem do diáru a odchádzam cvičiť.

Už zajtra nás čaká najkrajšie ráno roku. Mikuláš!!! A ja som si pre vás pripravila odmenu (len pre dobrých). Pre viac informácii navštívte moju stránku na facebooku KatkaInk.

15 názorov na “Už sa to blíži!

 1. Barbora

  Par darku sice mam ale jinak jsem uplne ztracena co komu 🙈 Ja nejcasteji kupuju svicky a nebo hrnecky s cajikama 🙂
  Vanoce budete mit krasne ❤️ Ja asi prvne budu travit vanoce s pritelem, ale s rodinou budu pres cely vanocni den toho se nevzdám a navic tradicne 25. Se vidime s uplne celou rodinou na obede :))
  Sice jsem na Vanoce trochu jako Grinch, ale jakmile prijdu domu je vanocni atmo jen moje, i kdyz posledni dobou mam radsi Vanoce vic a vic 🙈

 2. Emka

  No ja som sa do nakupovania ešte vôbec nepustila a obávam sa ako to všetko postíham. Keď si pomyslím že ešte dáke to cukroví napiecť a tak podobne… Nejako rýchlo sa na mňa vrhli tieto vianoce 😀

 3. Alex B

  Ja mám vianočnú náladu tiež až teraz keď už som pokupovala všetky darčeky a nemusím mať stres:)

 4. Melissa

  Taky musím ještě nakupovat spoustu dárků:)Některé v obchodech,některé na internetu,ale to se zvládne:)Seznam mám taky napsaný:)Náušničky se sobíky jsou roztomilé.Měj krásný advent:)

 5. Lola-J

  To ti závidím, že už máš ty nákupy za sebou! 😀 já se stále právě bojím toho boje v obchodech, hlava na hlavě… Ten diář vypadá opravdu úžasně, asi se inspiruji! 🙂

 6. Ali Cajazpalaca

  Ticho závidím tie nakúpené darčeky. Ja som ešte ani nezačala a ani neviem kedy začnem. Obvykle už mám aspoň zoznam no tohto roku mi to nejako momentálne nevychádza ani časovo, ani organizačne. Ale tiež nerada nakupujem pred Vianocami, tie hordy ľudí všade to ma vie vytočiť. Ale verím ti, že sa tešíš na rodinu. Ten, čo nevidí blízkych každý deň tak si to veľmi dobre uvedomuje.
  Tak si ich teda uží 🙂

 7. Sova

  Jsme na tom podobně, seznam, co nakoupit mám už skoro splněný, zítra mám v plánu dokoupit zbytek – a pak možná jen občas chmatnu něco, co se ještě namane. 😀
  Ty naušničky jsou boží :D, je potřeba udělat radost i sobě.
  Přeji, ať si užiješ svátky s rodinou se vší parádou. 🙂

 8. Dulce Nika

  super článok, páči sa mi takýto tip 🙂

  P.S.: Ospravedlňujem sa za moju neaktivitu, ale mám teraz toho viac v škole. Za pochopenie ďakujem. 🙂

 9. Katka

  Už sa neviem dočkať na pohľady tých, ktorým som kúpila darčeky. Osobne ma najviac poteší ak vidím na ich tvári, že sa tomu potešili. Inak zbožňujem aj tú vianočnú atmosféru 🙂

 10. Michelle

  Letos se na Vánoce obvzlášť těším, ani nevím proč přesně. Vždycky jsem je měla ráda ale čím jsem starším, tím víc jsem ráda, když se můžeme (skoro) celá rodina sejít a povědět si to, co normálně nestíháme. A dárky už mám naštěstí taky z krku. Ráda je nakupuju ale strašný na tom je, že se koukám jenom po věcech, který by se líbili mně :D. A vždycky si taky něco koupím :D. Proto to všechno chodím kupovat najednou, protože to pak znamená jenom jeden dárek pro mě. Což je vlastně taková odměna za tu strašnou námahu, co do toho všeho vkládám :D.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.