Ta kontakt med
Tlf. Nummer |
 |
By: |
Florø |
Sist sett: |
I dag i 06:32 |
I dag: |
15:08 |
Incall/Outcall: |
Incall & Outcall |
Fremmedspråk: |
Engelsk, Svenska |
Tjenester: |
Sexleketøy,kyssing,Kjærlig kyss,DUO,Rollespill og fantasy,Ass to mouth sex (ATM)
|
Piercinger: |
Ja |
Tatoo: |
Nei |
Sikker leilighet: |
Ja |
Drikke levert: |
Nei |
Om Meg
Hola PAPi!
Personal info & Bio
Høyde: |
186 cm |
Vekt: |
61 kg |
Alder: |
32 yrs |
Favoritt sitat: |
hold kjeft u terta ... livet er tuff |
Nasjonalitet: |
Østerriksk |
Preferanser: |
I ready nsa |
Bryst: |
D |
Undertøy: |
Intri |
Parfymer: |
Cioccolato Mon Amour |
Orientering: |
Rett |
Prisene
Tid | Incall | Outcall |
Rask |
70 eur |
130 eur
|
1 time |
230 eur |
390 eur + Outcall reisegebyr (Taxi) |
Plus time |
|
|
12 timer |
|
|
24 timer |
|
|
Hot sjarmerende jente, klar til å oppfylle dine dypeste fantasier. Jeg har former å dø for, og jeg er alltid i seksuelle spill. Jeg vet at du vil være glad for å møte meg. Hei jeg er 29 arbeider shemale er i et langt forhold, men sexen har tørket opp jeg leter etter ingen strenger morsom ican reise, men kan ikke tilby nytt innkvartering beklager lm 5ft 8 1 [RAND-18- 37] kg har ganske ny tatovering.
Kommentarer
Logg inn for å legge igjen en kommentar!
| +1 |
Din første prioritering er barna dine.
| +1 |
For det første: Dette er ikke kvinnen som svarte på døra. Jenta som svarte på døra var IKKE ...
| +1 |
3. Det vil være en våkne samtale over hele linjen. En person som bare er interessert i en viss kroppstype, hårfarge, høyde (osv.), Kan bare melde folk som faller innenfor disse kriteriene, så vel som de ikke-fysiske. Det samme gjelder årlig inntekt, utdanning, osv. ... Folk må være mer selvreflekterende når de går gjennom motivene. Jeg vil ikke gi en kvinne som er kresen på mange områder, men antallet meldinger de vil kunne sende og motta vil falle betydelig. De vil faktisk møte noen de er mer kompatible med i henhold til deres standarder. Eller så blir de nødt til å se litt på seg selv og finne ut at de er duehulen selv fordi de nå bare får noen få meldinger fra gutta.
| +1 |
Indian?
| +1 |
Vi så hverandre ikke etter den kvelden.
| +1 |
Jeg er kanskje litt mer passiv aggressiv ... Som
| +1 |
vinnende smil
| +1 |
Problemet er at det ikke løser noe. Så på dette tidspunktet må du virkelig bestemme om hvem han er, i refleksjon over forholdet ditt, er noen du vil tilbringe resten av livet ditt med. IKKE hvem du ønsker eller tror han kunne være, men hvem han er akkurat nå. Personen han er og måten han reagerer på ting på. Hvis du synes du er mer ulykkelig og lykkelig i forholdet, må du i stedet for å ordne ting avslutte dette forholdet.
| +1 |
righty oh så varmt lefty close second