Ta kontakt med
Tlf. Nummer |
 |
By: |
Ørsta |
Sist sett: |
I dag i 20:47 |
6 dager siden: |
02:32 |
Incall/Outcall: |
Incall & Outcall |
Fremmedspråk: |
Norsk, Engelsk, Fransk |
Tjenester: |
Kostymer / uniformer,Photography,Kyssing hvis god kjemi,Kjæresteopplevelse (GFE),Cum on Face,Ball Licking (Teabagging),blowjob,Handjob Board
|
Piercinger: |
Nei |
Tatoo: |
Nei |
Dusj tilgjengelig: |
Ja |
Om Meg
Veldig stilig og lidenskapelig, men på ingen måte provoserende eller pretensiøs. Jeg er også åpen for en langsiktig ordning. Jeg er glad for å ha en middag eller en drink med deg, invitere deg til leiligheten min eller besøke deg på hotellet ditt, samt ledsage deg på turene dine. Vennligst kontakt meg Jeg liker å snakke om forskjellige fag, som politikk, økonomi, filosofi osv. Kjæresteopplevelse er min spesialitet, jeg er oppriktig interessert i mennesker og deres synspunkt. Jeg liker selskapet med modne, dyktige herrer. Jeg er en selvsikker, karismatisk, veltalende luksuriøs eskorte med base i Paris.
Personal info & Bio
Høyde: |
178 cm |
Vekt: |
51 kg |
Alder: |
31 yrs |
Hobby: |
Fotball, fjellklatring, snorkling |
Nasjonalitet: |
Japansk |
Preferanser: |
Seeking private sex |
Bryst: |
som fersken |
Øyenfarge: |
grå |
Parfymer: |
Harley Davidson |
Orientering: |
Rett |
Prisene
Tid | Incall | Outcall |
Rask |
110 eur |
|
1 time |
270 eur |
350 eur |
Plus time |
|
210 eur + Outcall reisegebyr (taxi)
|
12 timer |
900 eur |
|
24 timer |
|
|
Ren lyst erleben! Jeg er en glad, ingen hangups, singel og kjærlig livs jente som liker å møte nye mennesker og.
Kommentarer
Logg inn for å legge igjen en kommentar!
| +1 |
I fremtiden, når inntekten min vokser og muligens arbeidstiden min, vil jeg forvente et jevnere bidrag til oppgavene, men jeg vil også betale min del av husleien og regningene. Balanse er nøkkelen.
| +1 |
Hei. jeg heter Paula (kallenavnet Stormie), jeg er en ekte overlevende, (sparket kreft i rumpa), jeg vet førstehånds hvor dyrebar hver dag er og streber etter å leve livet mitt som om i dag veldig godt kan være min siste.
| +1 |
På jakt etter en spesiell dame å dele livet mitt med. Jeg har vært singel sammen med tiden jeg regnet med å gi dette en sho.
| +1 |
231 321 sexy mage midt ibtright kombinerer dem og det er perfekt
| +1 |
Jeg vet ikke ......... hva jeg skal gjøre.
| +1 |
Har du noen gang fortalt ham at du faktisk ville ha noe? Eller antok du bare at "hvis han elsker meg, vil han skaffe meg noe"?
| +1 |
Computer Operator at CSR.
| +1 |
Det er irriterende når du innser at din egen bagasje er brukt mot deg, er det ikke? FOO-problemene våre kan definitivt "stelle" oss til å gjette på vår egen intuisjon, dessverre ...... Jeg hadde en lignende oppvekst, så jeg kan empati. Min knekrykk reaksjon var å klandre meg selv for å være mistenkelig, da jeg opplevde noe lignende historien din. Det var ikke før de røde flaggene fortsatte å hoper seg opp og opp og opp ............. jeg sa til slutt,
| +1 |
Jeg er født og oppvokst i Aurora, men jeg bodde et år i Tampa, FL. I 2006 ble jeg uteksaminert på kulinarisk kunstprogram ved Clearfield Job Corps Center i Clearfield UT. Jeg er for tiden påmeldt kl.
| +1 |
Bra fest
| +1 |
Jeg vedder at quietguy er en av dudene som klager over at ingen hot chick vil ha ham, men han har praktisk utsikt over den lubben søtningen.
| +1 |
fra vegas. liker å le, spøke og ha "moro".